Hakkımızda

Arya Belgelendirme, ürünlerinizin kalitesini korur ve müşterilerinizin güvenini kazanmanıza yardımcı olur.

Biz Kimiz

Hakkımızda

Arya Denetim Gözetim ve Belgelendirme Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 2019 yılında Y. Ziraat Mühendisi bir kadın girişimi olarak, Türkiye’de organik tarımın merkezi kabul edilen İzmir’de kurulmuştur. Şirketimiz TS EN ISO 17020 ve TS EN ISO 17065 standartlarında Türkak’tan akreditedir.

 

Şirket logomuz aydınlığın ve ışığın simgesidir ve içerisinde yer alan her bir renk şirket hedeflerimizi temsil etmektedir.

Şirket felsefesi “SÜRDÜRÜLEBİLİR DÜŞÜN, SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞA” dır.

Sürdürülebilir ve doğayla dost üretim sistemlerini benimsemekteyiz. Sektöründe deneyimli ve uzman kadromuz ile kaliteli ve sürdürülebilir hizmeti; iş birliği, bağımsızlık, eşit yaklaşım ve tarafsızlık ilkelerini benimseyerek yerine getirmekte ve ARYA Denetim Gözetim ve Belgelendirme olarak bu ilkeler ışığında;

Şimdi ve gelecek nesillerin güvencesi olmak için BİZ de buradayız.

Vizyonumuz

Sektörde doğru hizmet ile ilerici ve aydınlatıcı bir firma olmayı hedeflemekteyiz. Şirket felsefemiz “SÜRDÜRÜLEBİLİR DÜŞÜN, SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞA” dır.

Kadromuz

Arya Belgelendirme'nin uzman kadrosu, alanında deneyimli ve eğitimli profesyonellerden oluşmaktadır.

Misyonumuz

Sürdürülebilir ve doğayla dost üretim sistemlerini benimsemekteyiz. Kaliteli ve sürdürülebilir hizmeti; iş birliği, bağımsızlık, eşit yaklaşım ve tarafsızlık ilkelerini benimsemekteyiz.

Bizimle Tanışın

Kadromuz

Handan Güven
Şirket Müdürü
İrem İNCE
Yönetim Temsilcisi
Gökhan AKGÜL
Organik Tarım Sertifikeri
Kadriye AYDIN
Organik Tarım Sertifikeri
This site is registered on wpml.org as a development site.